מאמר בנושא בלונים מודפסים

 

 

בלונים מודפסים למי זה כדאי ?
אחת התכונות שהכי מייחדות בלונים היא העובדה שאתה לא יכול להישאר אליהם. בלונים, ולא משנה באיזה צבע, תמיד ימשכו מבטים ותשומת לב. אחד השדרוגים שעברו על הבלונים הם ההדפסה עליהם. אז למי מתאימה הדפסה על בלונים?


בלונים מודפסים – ליום הולדת או לאירוע אחר
אם יש לילד שלכם יום הולדת תוכלו להפתיע אותו עם בלונים עם הדפסה אישית. כל מה שליעם לעשות זה לכתוב ברכה קצרה לילדכם שתודפס על הבלונים, כך שביום המסיבה כל הבלונים שיהיו תלויים יהיו עם הברכה שלכם. אתם יכולים ליצור מספר ברכות שונות למשל, שכל אחד מהאחים יכתוב ברכה משלו, וכך יוכל הילד שלכם לקבל בלונים עם ברכות מכל המשפחה!


בלונים מודפסים – מתנה נהדרת ליום האהבה
אחד היתרונות הגדולים של בלונים טמון בקונוטציה שלנו לגביהם. בלון תמיד מתקשר למשהו חיובי, לכן למשל ביום האהבה, תוכלו להביא לבת זוגכם בלון בצורת לב שעליו מודפס משהו שכתבתם לה. זה יכול להיות ציטוט משיר אהבה, או כל דבר אחר שעולה בדעתכם. העיקר הכוונה והמשעות שלה.אותו דבר אתם יכולים לעשות למשל ביום הנישואין, להכין לרעייתכם מתנה יחד עם בלון עליו מודפס משהו מכם אליה


בלונים מודפסים – אמצעי שיווק מנצח
רבים מאיתנו מנסים לפצח את סוד השיווק הנכון. איך ניתן להשקיע מינימום בשיווק של העסק ולקבל מקסימום חשיפה. הדפסה על בלונים יכול להיות האופציה השפויה עבורכם. מדובר בהשקעה כספית מינורית בעלת ערך שיווקי עצום. הרעיון הוא פשוט: אתם מדפיסים על בלונים את שם החברה, הסלוגן שלה ואת מספר הטלפון. את הבלונים אתם יכולים לחלק לעסקים אחרים, ליצור שיתופי פעולה עם מקומות שיחלקו את הבלונים שלכם, להקדיש ללקוחות שלכם ועוד. הרעיון הוא פשוט מיסודו, באמצעות ההדפסה על בלונים תוכלו ליצור חשיפה של העסק בצורה מקורית, נעימה ומצליחה.


בלונים מודפסים – מתאים לכל מי שחושב קצת אחרת
בלונים מודפסים הם כלי מצוין עבור רבים מאיתנו. בטקסט הנ"ל מצוינים מספר דוגמאות בודדות, בעוד שהמציאות מלאה בדברים איתם ניתן לעשות בעזרת בלונים מודפסים. כל מה שצריך על מנת לנצל את השילוב בין בלון לטקסט הוא פשוט לצאת מהקופסא! ככל שתחשבו יותר יצירתי ויותר רחוק כך תוכלו לנצל את הבלונים למטרות מגוונות יותר. השילוב בין מחיר זול ומוצר המושך הרבה תשומת לב הוא שילוב מנצח וכדאי לנצל אותו.