מאמר בנושא בלונים לאירועים

 

עיצוב בלונים לאירועים


כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה הכי מרשים, הכי יפה והכי מיוחד. אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע הוא התאמה מוחלטת בין פריטי העיצוב המרכיבים את אותו אירוע. פריט כזה למשל הוא הבלונים. מאז שאנחנו תינוקות הבלונים מלווים את חיינו, בכל יומולדת, חתונה,בר מצווה, ברית הם היו שם ועכשיו הגיע הזמן להשתדרג ולהתחדש עם בלונים מעוצבים.


עיצוב בלונים לאירועים – התאמה לקונספט של האירוע
איזה אירוע אתם עורכים? יום הולדת, אירוע לחברה בה אתם עובדים? מסיבת רווקים? לכל אירוע ניתן לעצב בלונים בהתאם לרוח האירוע. יחד עם החברה שתעצב לכם את הבלונים תוכלו לקבוע את הקו העיצובי של הבלונים, זה יכול להיות סקסי, מצחיק, גם וגם ולמעשה כל עיצוב שתבחרו. היתרון הגדול של עיצוב בלונים לאירועים נובע מכך, שבלונים מושכים הרבה מאוד תשומת לב, דמיינו לעצמכם שבמסיבת רווקים עיצוב הבלונים יהיה למשל בצורה מאוד סקסית, אין ספק שזה יכול לתרום להצלחת האירוע ולהעלאת מצב הרוח.


עיצוב בלונים – משהו חדשני
החלטתם לערוך לילד שלכם מסיבת יום הולדת ובא לכם משהו מיוחד? למדו אותו ואת חבריו לעצב בלונים! אין המדובר כמובן בעיצוב מורכב מידי אולם גם עיצוב, ויהיה זה העיצוב הפשוט ביותר יעורר את סקרנות הילדים ואת הרצון שלהם להצליח ולהביא אחד כזה הביתה. הרעיון המרכזי בעיצוב בלונים יחד עם ילדים זה האפשרות של הילדים ליצור באמצעות הבלונים דמויות, צורות ועוד דברים מפתיעים ומיוחדים. מעבר לעובדה שמדובר בפעילות יצירתית ומאתגרת, הבלונים שיצרו הילדים יקשטו את המסיבה ויוסיפו לה צבע ושמחה.


עיצוב בלונים לאירועים
הרבה מאוד חברות מקיימות ימי חברה לעובדים וללקוחות החברה. ביום כזה מנסים ליצור כמה שיותר דברים אטרקטיביים הקשורים לחברה ולאופייה. עיצוב בלונים בצורת לוגו החברה או בלונים ששם החברה מודפס עליהם יכול להוסיף לאירוע צבע ו"על הדרך" גם לעזור במיתוג החברה.


עיצוב בלונים לאירועים – לבחור חברה מקצועית
 כאשר אתם בוחרים את החברה שתעצב לכם את הבלונים או תדפיס לכם הבלונים, חשוב מאוד שתבררו מהי מידת הניסיון שלה. אתם לא רוצים לגלות ביום האירוע שהעיצוב הוא לא בדיוק מה שביקשתם או שההדפסה לא יצא כמו שתכננתם. כדי למנוע בעיות, פשוט תבחרו בחברה מנוסה עם קבלות. חשוב מאוד לבקש לראות תיק עבודות ואירועים בהם השתתפה החברה.
שיהיה לכם בהצלחה!