בלונים לחתונה

 

בלונים לחתונה

 

החתונה שלכם מתקרבת, כבר הזמנתם אולם, ההזמנות מוכנות ועכשיו נשאר רק לחשוב איך לקשט את האולם. המוטיב המרכזי בכל שמחה הוא הבלונים. בלונים היו מאז ומעולם סממן של שמחה ואושר. ביום החתונה כאשר יסיעו אתכם ברכב הוא יהיה מקושט.. נכון בבלונים. בלונים לחתונה הם עניין שצריך לשים עליו את הדעת וישנם מספר דברים שניתן לעשות באמצעות בלונים בחתונה.

בלונים לחופה הפרחת בלונים לחתונה

בלונים לחתונה – לקשט את הרכב


כפי שכבר נכתב  כאן למעלה, רכב החתונה שמוביל את הכלה והחתן צריך להיות מקושט בבלונים. הרעיון הוא שכל מי שיראה את הרכב ידע שבתוכו יושבים חתן וכלה רגע לפני חתונתם. הבלונים יכולים להיות בשלל צבעים אם כי לרוב  הצבעים השולטים יהיו לבן ואדום. ניתן להשיג בלונים איכותיים כמעט בכל חנות כך שכל מה שיישאר לכם לעשות זה רק לקנות את הבלונים, לנפח כמובן ולקשט את הרכב הכי יפה שאפשר.

חתן וכלה מבלונים בגובה 2 מטר הפרחת בלונים לחתונה לבנים

בלונים לחתונה – הדפסת ברכה


אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם החתונות הוא הדפסה על בלונים. כולם מכירים בלונים, אין אירוע משמח שלא מופיעים בו בלונים אבל הפעם יש טוויסט. הטוויסט הוא בלונים שיהיו מפוזרים בחלל האולם ועליהם יהיו מודפסים שלל איחולים לזוג המתחתן. זה יכול להיות בלונים קטנים או גדולים, כאלו שיהיו תלויים על התקרה או כאלו שיהיו מפוזרים. העיקר הוא המסר של המשפחה האוהבת אותו היא מעבירה באמצעות הברכה על הבלונים. ניתן לעשות ברכה אחת שתופיע על כל הבלונים וניתן להכין מספר ברכות ואותן לפזר על הבלונים. בנוסף הבלונים לא חייבים להיות בצורה הרגילה שלהן וניתן לעשות בלונים במגוון צורות כמו למשל בלונים בצורת לב אדום .

בלונים לבנים זוג חתן וכלה מעוצבים מבלונים לחתונה

בלונים לחתונה – לפנק לפנק לפנק!


היתרון הגדול הטמון בבלונים מתקשר לעובדה שברגע שרואים בלונים אנחנו כבר מרגישים משהו אחר, שמח יותר. זה יכול להיות יום הולדת, בר מצווה, מסיבה , חתונה או כל אירוע משמח אחר. בשנים האחרונות נעשים בבלונים שימושים יצירתיים יותר מבעבר. אם בעבר היו לוקחים את הבלונים ותולים אותם כמו שהם, הרי שבשנים האחרונות החל הטרנד של הדפס על הבלונים יחד עם בלונים בצורות מיוחדות, המתאימים לאירוע ספציפי. בשורה התחתונה כל הרעיון בבלונים לחתונה הוא לשמח את החתן והכלה ולתת הרגשה של מסיבה אמיתית. ככל שתהיו יותר יצירתיים בשימוש בבלונים כך האווירה שתתקבל תהיה מיוחדת יותר.