בלונים מודפסים

 

בלונים מודפסים

כל מי שעסק אי פעם בשיווק מוצר יודע עד כמה זה קשה לחשוב כל פעם אמצעי השיווק הבא. כולנו מכירים את אמצעי השיווק ופרסום הסטנדרטיים כמו: מודעות בעיתון, באנרים באינטרנט, שלטי חוצות, פרסומות בטלביזיה ועוד. אבל מה יכול לעשות עסק קטן שאין לו תקציב עתק לפרסום ובכל זאת רוצה לשווק ולפרסם את עצמו? פשוט לחושב מחוץ לקופסה, וכשאנחנו מדברים על חשיבה מחוץ לקופסה אנחנו בדיוק מדברים על פרסום באמצעות בלונים מודפסים.

 

הדפסה על בלונים לורד  הדפסת בלונים לפלאפון  בלונים מודפסים לגלעד שליט

בלונים מודפסים – פרסום זול ואפקטיבי
השיקול הכספי עבור כל בעל עסק באופן השיווק של העסק הינו נתון קריטי, כל אחד היה רוצה להשקיע מינימום כסף ולקבל מקסימום חשיפה. האם זה אפשרי? התשובה היא כן. פרסום באמצעות בלונים הינו פרסום זול ביותר, כמה כבר עולה חפיסה של 200 בלונים? וגלופת הדפסה אחידה? מדובר על מחירים שאני ואתה יכולים לעמוד בהם, כל שכן עסק ויהיה זה העסק הקטן ביותר. כמובן שאם רוצים כמה סוגים של הדפסות על הבלונים המחיר יעלה אולם, הדפסה אחת בסיסית ואחידה על גבי הבלונים הינה עסק זול למדי.

 

בלון מודפס לשחל  בלונים מודפסים לחברת יס  הדפסה על בלונים לבנק הפועלים

בלונים מודפסים – פוטנציאל שיווקי גבוה
אם בפסקה הקודמת נגענו בעלות הלא גבוהה של הדפסת בלונים, בפסקה הזו נדון על האפקט השיווקי של מהלך כזה. כל מה שעליכם לעשות זה לייצר גלופה עם שם העסק, הסלוגן וטלפון ו.. זהו. את הבלונים המודפסים אתם יכול לתלות בערבים של החברה או לחלק אותם כמתנה ללקוחות שלהם ליום ההולדת. מי מאיתנו לא ישמח לקבל נניח, חבילת בונבוניירה עם בלון? רק שהפעם לבלון תהיה משמעות נוספת, הוא ישווק את העסק שלכם

 

הדפסה על בלונים סביוני נצר  חלוקת בלונים לבנק מזרחי  בלוני הליום נעלי במבינו

בלונים מודפסים - שיתוף פעולה עסקי
אפשרות נוספת שיש לכם היא ליצור שיתופי פעולה עסקיים עם עסקים שמשלימים אתכם ובמסגרת אותו שת"פ תפרסמו את עצמכם באמצעות בלונים מודפסים שיהיו אצלם בחנות או באירועים. בואו נניח שיש לכם עסק שעוסק במכירת תיקי בית ספר, שיתוף פעולה למשל עם הבריכה המקומית, יביא לכך שאתם תתנו לבריכה בלונים בחינם והם בתמורה ישתמשו בבלונים של החברה שלכם בפעילויות לילדים. ניתן לחשוב על עשרות שימושים שונים לגבי פרסום באמצעות בלונים מודפסים, אולם לשם כך עליכם לחשוב מחוץ לקופסה. ככל שתצאו מהקופסה תגלו שכל מה שצריך כדי לשווק ולפרסם את העסק שלכם הוא בסך הכל בלונים וטקסט נכון שיהיה מודפס עליהם. בהצלחה!