זיקוקים לאירועים

 

זיקוקים לאירועים

 

זיקוקים לאירועים- המדריך השלם לבחירת זיקוקים לאירועים

זיקוקים לאירועים- למה אנחנו בעצם צריכים אותם?

לא סתם ולא במקרה אנו נוהגים להתרגש ולהתמלא בתחושה קסומה כשאנו צופים בזיקוקים. מקורם של הזיקוקים החל בסין העתיקה של המאה ה-12. אז, נהגו להשתמש בזיקוקים לצורכי תפילה. מאז ומעולם היו הזיקוקים דבר מלהיב שמצליח לרגש את כולם. הרעש של הזיקוקים, ביחד עם הניצוצות ואלמנט ההפתעה מעלים את רמת האדרנלין בגוף שלנו ומציפים אותנו בפרץ של התלהבות. זיקוקים, היו ויהיו אחד הדברים שגורמים לנו להתרגש. למעשה, הזיקוקים נושאים עמם קסם בלתי מוסבר שבאורח פלאי כמו מעלה בנו את אותה תפילה נושנה, תפילה שמקורה בסין העתיקה.

זיקוקים בסלואו בחתונה מפל זיקוקים ומעגל זיקוקים בסלואו בחתונה

זיקוקים לאירועים בסלואו וקרח יבש שדרת זיקוקים לאירוע

זיקוקים לאירועים- איך נתאים את סוג הזיקוקים לסוג האירוע?

כיוון שכל אירוע נושא אופי שונה כדאי מאוד שנתאים את סוג הזיקוקים לאירוע. קיימים מספר סוגי זיקוקים. האחד נקרא "פגז כדורי"- זהו סוג הזיקוק הקלאסי שמלווה אותנו בכל יום עצמאות והוא מתאים לאוהבי הנוסטלגיה. הסוג השני נקרא "פגז גלילי" - ניתן ליצור באמצעותו רצף של זיקוקים א-סימטריים. נהוג להשתמש בו באיטליה ועל כן הוא מכונה גם "פגז איטלקי". אם אתם טיפוסים רומנטיים פשוט לכו על זה. הסוג השלישי של הזיקוקים נקרא "פגזים קטנים" -  מדובר בזיקוקים קטנים שמהווים למעשה גרסה מוקטנת של הזיקוקים הכדוריים והגליליים. בכל אופן, אם אתם רוצים הצלחה בטוחה- גוונו. שילוב בין כמה סוגים של זיקוקי דינור הוא המתכון הבטוח לאירוע מנצח.

זיקוקי דינור בשמיים שדרת זיקוקים בכניסה לחופה

זיקוקי דינור בשמיים בשבירת כוס זיקוקים לאירועים בחתונות

זיקוקים לאירועים- איך נבחר חברה אמינה?

חשוב שתדעו שלא כל חברה שמתמחה ברמה גבוהה של הפקת זיקוקים לאירועים היא חברה שדואגת גם לבטיחות הסביבה. חברת הזיקוקים חייבת לדעת כיצד להתאים את סוג הזיקוקים לאירוע. חברת הזיקוקים חייבת להתאים את עצמה לאירוע. לדוגמא, זיקוקים שמתאימים לשטח פתוח לא יתאימו לשטח סגור כיוון שעוצמת הזיקוק שמתאים לשטח פתוח גדולה מזו של שטח סגור- לפיכך, שימוש בזיקוק עוצמתי עלולה להיות מסוכנת כאשר משתמשים בו בשטח קטן או בשטח סגור.  וודאו שהחברה שהזמנתם מודעת לסוג האירוע ולשטח האירוע ודאגו לכך שהפעלת הזיקוקים מתבצעת ע"י מפעילי זיקוקים מקצועיים ומיומנים בעלי רישיון הפעלה.

חנוכיית זיקוקים לבר מצווה באולם תותח קונפטי ומפל זיקוקים בסלואו

זיקוקים זיקוקין

זיקוקים לאירועים- 3 טיפים חשובים שכדאי שתדעו רגע לפני...

1. אם אתם רוצים לצלם זיקוקים כמו שצריך וודאו שצלם האירוע ישתמש בחשיפה נמוכה בעת הצילום.

2. וודאו שזיקוקים יופיע ברגע הנכון של האירוע. הופעת הזיקוקים רגע לפני החופה עשויה להיות רגע מאוד לא נעים עבורכם.

3. לימדו על כל סוגי הזיקוקים והמושגים הנלווים: פירוטכניקה,כוורות / עוגות, מזרקות אש, מפל פירוטכני, סביבון, גלגל פירוטכני, נר רומי /רומן, שביט / כוכב, שלט פירוטכני.

זיקוקים צבעונים שמאירים את השמיים חנוכיית זיקוקים לבר מצווה בדרשה