בלונים לבת מצווה

 

בלונים לבת מצווה

 

הבת שלכם הולכת לחגוג בקרוב בת מצווה והגיע הזמן לחגוג לה כמו שצריך! איך חוגגים בת מצווה כמו שצריך? עם הרבה בלונים כמובן! בלונים לבת מצווה הם אחד הכלים היותר שכיחים ומסורתיים לתפאורה מושלמת של מסיבה. בת מצווה הינו אירוע חד-פעמי ומרגש בחייה של כל נערה, ועכשיו עליכם לשאול את עצמכם איך אפשר לעשות לה אירוע ייחודי, כזה שהיא לא תישכח לעולם.

בלונים לבת מצווה עם כיתוב משמות

שער כניסה לבת מצווה

בלונים לבת מצווה – הקדשה מרגשת


אחד הדברים היותר מיוחדים שאתם יכולים לעשות זה לחשוב על ברכה מכל המשפחה. חשבו יחד על נוסח אחיד וקצר של ברכה אותה אתם רוצים להקדיש לנערת בת המצווה. את הנוסח הזה ניתן תמורת תשלום לא גדול להדפיס על הבלונים! זה נשמע כל כך פשוט אבל מדובר על טרנד שהחל להתגבר רק בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מנצלים את היתרונות והאיכויות של הבלונים על מנת לעשות בהם שימוש נוסף. אתם יכולים לרכוש בלונים גדולים, בינוניים או קטנים, למלא אותם בהליום או פשוט לפזר אותם על הרצפה של האולם, העיקר שיראו את הברכה שלכם. ביום הבת מצווה, אתם יכולים להפתיע את הילדה בבוקר עם בלון בצורת לב כשעליו מודפסת הברכה המיוחדת שהכנתם, לצד מגש עם שוקולדים. אתם מתארים לעצמכם את ההתרגשות שתאחז בה למראה הבלון עם הברכה מכל המשפחה?

כיתוב שוהם מבלונים לבת מצווה

בלונים לבת מצווה – צאו מהקופסה!


לא, אין הכוונה שהבלונים יצאו מהקופסה אלא שאתם תצאו מהקופסה. בלונים הינם חומר גלם מעולה למחשבות יצירתיות. הבלון לכשעצמו כבר מסמל מסיבה, אירוע, משהו משמח ועכשיו רק נשאר לכם לכוון כך שיתאים בול לאירוע שלכם. בסופו של דבר בת מצווה הוא האירוע של הילדה שלכם, אבל גם שלכם! אתם תזמינו את כל המשפחה שלכם שירצו לשמוח בשמחתכם ביום המיוחד הזה ולכן כל מחשבה יצירתית תתקבל בשמחה לטובת הצלחת האירוע. אתם יכולים לשים למשל במרכז של כל שולחן בלון תלוי עם הברכה שלכם לנערת בת המצווה, כך שכולם יראו את האהבה שלכם אליה. אתם יכולים לבחור בלונים במגוון צורות ולשבור את הצורה העגולה המסורתית,  למשל בכניסה לאולם, איפה שאתם מקבלים את כל האורחים, יכולים להשתלשל להם בלונים בצורה של לבבות עם או בלי כיתוב מודפס. בת מצווה זה האירוע שלכם ואתם יכולים לקבוע מה יהיה שם. הבלונים יוסיפו את מימד המסיבה לאירוע שלכם וכל השאר כבר תלוי בכם!

רשת בלונים לבת מצווה באולם אירועים

סטנד בלונים לבר מצווה ובת מצווה בגובה 2 מטר

עיצוב שולחן לבר מצווה מבלונים מיוחדים

כיתוב בלונים משמות לבת מצווה

 

בלונים מודפסים לבת מצווה בלון גמבו עם מספר 12 באולם אירועים