עיצוב בלונים

 

עיצוב בלונים

 

עיצוב בלונים- לפעמים העיצוב עושה את כל ההבדל

כיום ניתן להזמין בלונים על פי עיצוב שנקבע מראש. ניתן להזמין עיצובים מוכנים. כגון בלונים בעיצוב של שער- דמיין איזו אווירה מלכותית תוכל ליצור כשתציב בכניסה לחתונה שער שעשוי מבלונים זהובים. כמו כן ניתן להזמין רשת מעוצבת של בלונים. רשת של בלונים היא אטרקציה מאוד פופלרית בחו"ל. מדובר ברשת שתלויה על התקרה, כשמשחררים את הרשת כל הבלונים נופלים על האורחים ואז אפשר להתחיל בחגיגה. תוכלו לעצב רשת כזאת באיזה צורה שתרצו. כמו כן תוכלו לעצב את הבלונים בצורה של לב, סמיילי או אל צורה אחרת שתבחרו.  

זרי בלונים צהוב וכתום מבלונים גשר מבלונים לחיילי צהל

סטנד גשר כניסה לאולם אירועים עיצוב מבלונים לחנות ירקות שוק הסיירים

עיצוב בלונים- איך להתאים את עיצוב הבלונים לסוג האירוע

אם אתם מעוניינים לעצב בלונים לאירוע רומנטי- תוכלו לעצב בלונים בצורת כוכבים, פרחים, בקבוק שמפנייה. תוכלו גם לכתוב שת שמותיכם באמצעות הבלונים ואף לכתוב באמצעות הבלונים "אני אוהב אותך" או כל משפט אחר שיביע את תחושת ליבכם. תוכלו גם לעצב הצעת נישואין באמצעות הבלונים ולכתוב באמצעותם את המשפט "האם תינשאי לי אהובתי?" תוכלו להפתיע את יקיר ליבכם ולמלא את חדרו בשלל בלונים צבעוניים ומשמחים. למעשה, תוכלו לעצב כל רעיון העולה בראשכם. אז קדימה לעבודה.

עיצוב בלונים לרשת סופרסל עיצוב בלונים לאולם רכבים

מגן דוד כחול לבן מבלונים מעוצבים עיצוב בלונים בצבעים ירוק צהוב

עיצוב בלונים- כך תעצב בעצמך

היצירתיים שבייננו ישמחו לדעת שניתן לעצב באמצעות בלונים גם דברים אחרים כמו לדוגמא שמלה. כיום, קיימים בלונים מיוחדים שניתן לעצב באמצעותם פריטי לבוש. כך, תוכלו לעצב שמלה מנופחת באמצעות בלונים לבנים. תוכלו לעצב מנורה סגנונית ואפילו לעצב דמות פשוטה שאתם אוהבים, כמו לדוגמא באגס באני, מיני מאוס, בטי בופ, דונאלד דאק, בארט סימפסון, הלו קיטי. כמו כן, תוכלו לעצב באמצעות הבלונים דמות שהיא פרי דמיונכם. כשמדובר בעיצוב בלונים רק השמיים הם הגבול. בהקשר לכך, חשוב לציין שבלונים מיוחדים אלו נבדלים משאר סוגי הבלונים בשל גודלם הקטן ובשל היותם נוחים לעיצוב. תוכלו לרכוש בלונים שכאלו ולעצב בעצמכם.

שער לחיילי גולני בכניסה לחוף דור שער כניסה לקרן תרומות לחיילי צהל

עיצוב בלונים למועדון בתל אביב עיצוב בלונים לתקרה לבית ישרכארט

עיצוב בלונים- כמה פשוט ככה כדאי

כאשר אתם מחליטים להוסיף לאירוע שלכם בלונים כדאי ואף מומלץ שתגיעו לחברה ממנה אתם מעוניינים להזמין/לרכוש ו/או שתיכנסו לאתר החברה - על מנת שתוכלו לראות דוגמאות. ברגע שתדעו מה אתם מחפשים, הדרך תהיה קלה בהרבה. חשוב ביותר שתזכרו שלא כדאי לכם להזמין שום דבר כל עוד אתם לא יודעים בוודאות איך הוא נראה. כעת, עם כל המידע שבידכם, כל שעליכם לעשות הוא להחליט באיזה עיצוב אתם מעוניינים ולהתקשר לחברה שבה בחרתם. הזמנת בלונים מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

שער כניסה למוסך בחולון מבלונים קישוט קופות ברשת סופרסל מבלונים כתומים ולבנים

עיצוב בלונים לבית האוכל של אחוזת ראשונים קישוט ליום העצמאות מבלונים

עיצוב בלונים במועדון המעבדה ברחובות שער כניסה אדום לבן