בלונים לברית

 

בלונים לברית

 

בלונים לברית- איך תדעו מה אתם צריכים

בלונים לברית- התאימו את צבע הבלונים לצבע האירוע

צבעים כמו תכלת, ורוד בהיר או צבע סגלגל מעוררים בנו תחושה מרגיעה, תחושה של נחת ושלווה.  צבעי פסטל מעוררים בנו באופן טבעי תחושת נינוחות, וזו הרי בדיוק התחושה אליה אנו שואפים. שימוש בבלונים בצבעים עזים עשוי לגרום לאי נחת בקרב הזעטוט השמנמן שזה עתה יצא לאוויר העולם. כמו כן, גם בני הזוג, המשפחה הקרובה והמוהל צריכים להיות רגועים- לכן מומלץ ביותר להזמין בלונים שישרו אוירה של רוגע. אגב, גם צבע לבן וצבע בז עשויים לעשות את העבודה.  

שער כניסה בלונים לברית מוצצים לאירוע ברית

מוצצים כחול לבן מיני מאוס ומיקי מאוס בכניסה

מוצצים כחול לבן שער כניסה לאירוע ברית מבלונים

בלונים לברית- בחרו בלוני הליום

בלונים שמונחים על הרצפה עלולים להיתקע בין הרגליים של האורחים ושל המלצרים. כמו כן, ילדים קטנים שנוכחים באירוע אוהבים מאוד לפוצץ בלונים, מה שעלול לגרום לרעש ואף להסיט את תשומת ליבו של המוהל. על כן ומשכך העדיפו תמיד בלוני הליום. מאידך, אם אתם מעוניינים לרכוש בלונים שאינם בלוני הליום- דאגו לכך שהם יהיו תלויים על הקיר ולכך שיהיו רחוקים מהישג ידם של הילדים באירוע.  

באגס באני בכניסה בקבוקים בעיצוב שולחן לאירוע ברית

בלונים מדורגים בשולחנות בלונים מדורגים בשולחן כחול לבן

בלונים לברית בשולחן אורחים עיצוב שולחנות מבלונים מוצצץ ובקבוקים

בלונים לברית- התאימו את הבלונים למקום האירוע

אם בחרתם אולם קטן- דאגו להזמין כמות קטנה של בלונים. אם תזמינו כמות גדולה מידי הדבר עלול לייצר תחושה של עומס. כמו כן, יש באפשרותכם להכין סידורים מיוחדים של בלונים- לדוגמא, ניתן לסדר את הבלונים בצורה של שער קשתי ולהניח את הסידור בכניסה לאולם. כמו כן, ניתן לסדר את הבלונים מסביב לנברשת באירוע או מסביב לעמודים באירוע. פרטים שכאלו עשויים להיות מאוד חשובים כשרוצים לתכנן את האירוע לפרטים. בקיצור, חשוב שלא תדחו את הנושא לרגע האחרון.

שני עמודי ספרלה בכניסה לאולם עיצוב כניסה לאולם

מיקי מאוס עיצוב בלונים בבית כנסת

עיצוב בלונים ברמת גן עיצוב בלונים לברית בגלארי פאלס

בלונים לברית בשולחן עיצוב וקישוט עריסה

בלונים לברית- איך תעשו את זה אחרת

קיים מגוון עצום של בלונים בשוק. אם אתם רוצים ליצור אוירה מיוחדת שלבו את סידור הבלונים עם תאורת לד מיוחדת. לדוגמא, אתם יכולים לרכוש בלונים פשוטים בצבע לבן ולהאיר אותם בצבעים נעימים. כמו כן, אתם יכולים לרכוש בלונים בצורת דובים. אתם אפילו יכולים לרכוש בלונים בגדלים שונים וליצור מעין משפחה של דובונים. תוכלו גם להיות מקוריים במיוחד ולכתוב באמצעות הבלונים- כך תוכלו להרכיב את שמו של חתן השמחה באמצעות הבלונים, לכתוב בכניסה לאולם "ברוכים הבאים" ואפילו להשתעשע ולכתוב את המילה "מעטפות" מעל לתיבת הצ'קים. יש מגוון של אפשריות- אז הפעילו את הצד היצירתי שלכם, ושיהיה רק במזל.

 דף:    1     2

בלונים לאירועים בלונים לברית בלונים לבריתה